Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 776 167 274,
nebo nám napište zprávu. 

produktový web

Značka Palnas

Hlavní myšlenkou bylo vytvoření elektronické verze katalogu produktů, která bude sloužit jako podklad při obchodní činnosti a zároveň bude prezentovat vlastní značku svítidel 'Palnas'. Navrhli jsme moderní produktový web zaměřený na fotografie produktů. Jednotlivé produktové stránky jsou propojeny s internetovým obchodem, kde návštěvníci mohou zboží zakoupit.

Zadavatel

Palnas, spol. s r.o.

Období realizace

Léto 2019

Tagy

webdesign, typografie, iCard:CMS

odkaz na web

www.brandpalnas.cz

Produktová řada

Stránka je rozvržena tak, aby návštěvník získal základní představu o nabízených variantách produktu, jeho použití v interiéru a základních parametrech.

Úvodní strana

Příchozí návštěvník může na úvodu procházet jednotlivé produktové řady, přejít na profily sociálních sítí nebo rovnou do e-shopu.

Mobilní zobrazení

Design webu je responzivní a přizpůsobuje se zobrazení na libovolném zařízení.

  • Horizontální slider

    Kvůli orientaci fotografií na výšku jsme zvolili místo konzervativního vertikálního rolování horizontální, jež funguje jak při pohybu kolečka myši, tak při posunutí do stran pomocí dotyku. Umístěny jsou zde ovšem i pomocné ovládací prvky (šipka vlevo a vpravo), na které jsou uživatelé zvyklí.

  • Responzivita

    Vzhled webu a uspořádání prvků se přizpůsobuje jak velkým širokoúhlým displejům, tak mobilním zařízením. 

  • Animace při interakci

    V případě netradičního vzhledu webu je důležité jasně zvýraznit aktivní prvky jako tlačítka či odkazy, aby bylo použití webu intuitivnější a pohyb návštěvníka mezi jednotlivými částmi webu pohodlnější. Pomocí animace barvy či pozice při najetí kurzoru myši se odlišují od statických prvků na webu.