Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

webová prezentace

BUPOR

Na začátku bylo pouze logo, firemní barvy a několik propagačních letáků. Cílem bylo na základě těchto materiálů vytvořit webovou prezentaci společnosti, která bude sdružovat všechny důležité informace. Navrhli jsme moderní vzhled a pomohli klientovi s tvorbou obsahu webu.

Zadavatel

BUPOR poradenství ve výživě a ochraně rostlin s.r.o.

Období realizace

Jaro 2019

Tagy

webdesign, typografie, iCard:CMS

odkaz na web

www.bupor.cz

 • 01

  Vstupní analýza

  Nejprve jsme s klientem definovali zadání webové prezentace, na základě čehož jsme navrhli vhodný postup.

 • 02

  Grafický návrh

  Při návrhu vzhledu jsme vycházeli z firemních barev (žlutá + petrolejová) a z tvaru loga (čtverec). Celý design jsme pojali minimalisticky a funkčně.

 • 03

  Tvorba webu​

  Web je postavený na našem vlastním redakčním systému ICARD:CMS, který umožňuje jednoduchou správu obsahu webu ze strany klienta.

Jasné a výstižné sdělení

Úvodní strana je pojata minimalisticky. Pozadí navozuje atmosféru a slogan sděluje hlavní vizi společnosti. Pro více informací může návštěvník rolovat níž, nebo si rozbalit navigaci.

Využití celé plochy obrazovky

Moderním přístupem je rozdělení obrazovky tak, aby se využila celá její plocha. Obsah stránky je přisazený vlevo a celá pravá polovina a horní část je vyhrazená pro tématickou fotografii.

Mobilní zobrazení

Web je plně responzivní, uspořádání prvků se tedy automaticky přizpůsobuje velikosti zařízení, na kterém se web zobrazuje.