Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

Webová prezentace

Cafe 21

Tvorba nového webu měla za cíl představit komunitní kavárnu, která se nachází v centru Uherského Hradiště. Webdesign stránek je navržen na základě profesionálních fotografií z naší produkce a doplňuje jej vhodně zvolená typografie.  Obsah webu je jednoduše administrovatelný prostřednictvím našeho redakčního systému

Zadavatel

Region Slovácko - sdružení pro rozvoj cestovního ruchu

Období realizace

Léto 2017

Tagy

fotografie, wireframe, webdesign, typografie

odkaz na web

www.cafe21.cz

 • 01

  Fotografie kavárny

  Aby se mohli návštěvníci webu s kavárnou blíže seznámit, museli jsme nejprve nafotit prostředí kavárny, personál a nabízený sortiment.

 • 02

  Vstupní analýza

  Nejprve jsme vyslechli a vyzpovídali klienta, poté zanalyzovali konkurenci. Na základě těchto informací jsme provedli blokové navržení webu s ohledem na metodu AIDA.

 • 03

  Grafický návrh 

  Po schválení konceptu jsme mohli začít tvořit. Výsledkem je profesionální grafika, jejíž samozřejmostí je přizpůsobení pro různá rozlišení a zařízení.

 • 04

  Implementace iCard:CMS

  Pro snadnou správu webu klientům nabízíme náš vlastní administrační systém, který umožňuje velmi snadnou a rychlou možnost úprav. Více informací

SKRYTÝ WIDGET (VÝSLEDKY)

Ráda bych vyzdvihla a ocenila video tutoriály k obsluze a editaci stránek. Kdykoli v případě potřeby si mohu video návod opětovně zhlédnout a nemusím Vás zbytečně obtěžovat maličkostmi. Za mě tedy jedno velké plus!

Editace a obsluha webových stránek mi přijde velmi snadná a přehledná. S webem kavárny jsme spokojeni.

Monika Podolská //  PR a marketing Cafe 21