Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

start-up

Flexi-tube

Primárním cílem bylo prezentovat nové technické řešení, který tento produkt nabízí. Nešlo tedy jen o propagaci, ale částečně také o osvětu dané problematiky, která je s produktem spojená. Celé realizaci předcházel průzkum trhu, načež jsme byli schopní vytvořit smysluplný marketingový plán a doporučit vhodné nástroje propagace.

Zadavatel

Jaroslav Misler

Období realizace

Jaro 2016

Tagy

marketingový plán, webdesign,video, vizualizace

odkaz na web

www.flexi-tube.com

 • 01

  Marketingový plán

  V první fázi jsme se soustředili na cílovou skupinu, její charakteristiku a potřeby. Na základě toho jsme mohli navrhnout vhodný způsob prezentace a jednotlivé komunikační prvky, aby bylo jasné, v čem je produkt inovativní. Doporučenou skladbou realizace tedy byla webová prezentace doplněná o instruktážní videa a jednoduché vizualizace.

 • 02

  Produktový web

  Struktura webu je navržená tak, aby byl návštěvník rychle obeznámen s výhodami produktu a způsobem jeho použití. Jakmile návštěvník skrz webový obsah získá všechny důležité informace, má možnost k okamžité konverzi.

 • 03

  Instruktážní videa

  Instruktážní videa jsou koncipovány jako srovnání toho, jak se daný úkon provádí se stávajícím technologickým řešením a naším inovativním nástrojem. Videa ukazují typické využití v problematických případech.

 • 04

  Vizualizace

  Pro co nejvýstižnější popis produktu jsme zvolili vizualizaci, která jasně ukazuje přínos inovativního řešení. Navíc zmiňuje i parametry produktu a způsob použití.

 • 05

  Výsledek

  Kromě samotného povědomí o produktu, získal zadavatel v oblasti B2B nové obchodní partnery, v oblasti B2C se jednalo o běžné spotřebitele, kteří projevili o produkt zájem.

Produktový web

Produktový web je rozčleněn do obsahových bloků, které jsme zaměřili na užitečnost produktu, aby se návštěvník přesvědčil o způsobu jeho použití a flexibilních vlastnostech.

Instruktážní video

Ukázka jednoho z vytvořených videí, které demonstruje použití produktu v praxi.

Vizualizce

Pro co nejvýstižnější popis produktu jsme zvolili vizualizaci, která jasně ukazuje přínos inovativního řešení.