Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

Produktový web, 3D modely & video

Frizzante.wine

Klientovou potřebou bylo propagovat nový produkt lišící se od ostatních cílovou skupinou a způsobem komunikace. Proto jsme vytvořili webovou prezentaci pouze pro tento sortiment. V rámci realizace jsme vymodelovali plechovky s potiskem ve 3D, pořídili fotografie, videa a vše umístili na nový produktový web.

Zadavatel

VÍNO HRUŠKA s.r.o.

Období realizace

Jaro 2019

Tagy

webdesign, 3D vizualizace, iCard:CMS, video

odkaz na web

www.frizzante.wine

 • 01

  Analýza a návrh strategie

  Nejprve jsme s klientem stanovili cíle, určili cílové skupiny a definovali základní benefity. Následně jsme navrhli vhodnou formu prezentace nového produktu.

 • 02

  Tvorba 3D vizualizací

  Pro prezentaci produktu jsme vytvořili 3D modely plechovek, na něž jsme aplikovali texturu polepu a použili vhodné osvětlení. Plechovky jsme vyrenderovali ve vysokém rozlišení jak pro potřeby webu, tak pro tisk propagačních materiálů.

 • 03

  Multimediální obsah

  Vytipovali jsme několik představitelů, kteří by produkty mohli prezentovat mladé generaci, pro které jsou produkty určeny. Následovalo natáčení, střih, postprodukce a umístění videí na Youtube kanál Frizzante.wine.

 • 04

  Produktový web

  Navrhli jsme vzhled a vytvořili webovou prezentaci pro účely propagace produktů. Web je postavený na našem redakčním systému ICARD:CMS, který umožňuje jednoduchou správu obsahu webu.

Responzivni zobrazení

Webová prezentace se přizpůsobuje zobrazení na libovolném zařízení

Detail produktu

Každý produkt má vlastní stránku s podrobnějšími informacemi

Promo video

Ukázka jednoho z realizovaných promo videí

"Na spolupráci s iCard.cz oceňuji rychlost a flexibilitu v plnění požadavků, celkovou kvalitu odvedené práce a především proaktivní přístup. Výsledkem je kreativní a efektivní web, který přináší výsledky."

Bc. Barbora Pokorná
Marketing & Public relations // VÍNO HRUŠKA s.r.o.