Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

webová prezentace & korporátní identita

KT MetSteel s.r.o.

Cílem realizace bylo vytvořit vizuální styl pro prezentaci společnosti, nové logo, vizitky a webovou prezentaci. Nejprve jsme s klientem stanovili strategii prezentace společnosti, poté jsme navštívili výrobní prostory za účelem tvorby multimediálního obsahu (video a fotografie) a ten jsme následně využili při tvorbě webu.

Zadavatel

KT MetSteel s.r.o.

Období realizace

jaro – léto 2019

Tagy

webdesign, iCard:CMS, fotografie, video, logomanuál, tvorba vizitek

odkaz na web

www.ktmetsteel.cz

 • 01

  Vstupní audit

  V první fázi jsme klientovi pomohli definovat silné stránky společnosti a způsob, jakým se chce prezentovat. Výsledky vstupního auditu jsme využili při tvorbě loga i webové prezentace.

 • 02

  Tvorba korporátní identity

  V rámci tvorby vizuálního stylu jsme definovali firemní písmo, barvy a varianty loga pro různá použití. Výstupem je grafický manuál ve formátu PDF, díky kterému je vizuální prezentace společnosti sjednocená. Stanovený styl se odráží v návrhu vzhledu webu a vizitek.

 • 03

  Tvorba webu

  Navrhli jsme vzhled a vytvořili webovou prezentaci. Web je postavený na našem redakčním systému ICARD:CMS, který umožňuje jednoduchou správu obsahu webu.

Tvorba loga

Při tvorbě loga jsme vycházeli z činnosti společnosti (šipky vlevo a vpravo symbolizující obchod) a materiálu, se kterým nejčastěji obchodují (barevný přechod evokující kov).

Tvorba vizitek

Navrhli jsme vzhled a připravili data pro tisk vizitek jednotlivých členů týmu.

Tvorba webové prezentace

Vytvořili jsme přehledný web s ohledem na silné stránky společnosti, který je zaroveň responzivní (přizpůsobuje se zobrazení na různých zařízeních).