Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

Balíček online produktů

Marketing pro školy

Středním školám nabízíme možnost využít našeho produktu s názvem Marketing pro školy, jehož cílem je zvýšit atraktivitu jednotlivých oborů a školy samotné, ale především také zvýšit počty přihlášek. Této problematice se věnujeme již od roku 2014 a na základě aktuálních požadavků moderních technologií na internetu produkt neustále zdokonalujeme.

Produkt určen pro

střední školy ČR

Zkušenosti v oboru

od roku 2014

Tagy

webdesign, fotografie, video, online kampaň

 • 01

  Vstupní analýza

  Prvním krokem je seznámení se s prostředím dané školy a hledání příležitostí, kterou škola disponuje. Na tomto základě vzniká dokument, popisující jednotlivé tipů a doporučení pro zadavatele.

 • 02

  Multimediální obsah

  Video a fotografie prezentuje nejefektivnější způsob, jak předávat sdělení. Sledujeme aktuální trendy a promítáme je do dílčích sdělení. Našimi aktéry jsou samotní žáci, učitelé nebo absolventi.

 • 03

  Kampaňový web

  Produktový web je klíčem k úspěšné kampani. Je zaměřen na konkrétní téma a podporuje tak zájem potenciálního žadatele o studium. Cílem produktového webu je konverze, tedy podání elektronické přihlášky.

 • 04

  Kampaň na sociálních sítích

  Sociální sítě představují prostředí, v němž každodenně tráví svůj čas námi vytipovaná cílová skupina. Díky multimediálnímu obsahu jsme schopni dostat uživatele ze sociálních sítí přímo na produktový web. ​

 • 05

  Supervize

  Celý proces je nutné řídit, případně pozměňovat na základě aktuálně situace. Využít aktuální příležitosti, která se v určitý moment naskytne. V tom tkví kouzlo kampaní. Snažíme se je za vás nejen řídit, ale také přinášet průběžné postřehy, které celkové kampani pomohou.

 • 06

  Vyhodnocení

  Výsledky celé kampaně přinášejí cenná analytická data, současně tyto ukazatele reprezentují výši zájmu o jednotlivé příspěvky. Po dané kampani poskytujeme finální analýzu, včetně doporučení dalšího vývoje.

Student oboru Manažer informačních technologií

Studijní obor propaguje kupříkladu sám student, který stručně shrne, své úspěchy v rámci studia.

Web projektu Budoucnost4U

Kampaňový web, který je unikátní ve spojení střední školy se strojírenskou firmou, která nabízí studentům jak praxi, tak budoucí zaměstnání.

až 40%

nárůst podaných přihlášek

až 25%

vyšší návštěvnost dne otevřených dveří

až 700+

nových fanoušků na facebooku

Rozhovor s šéfkuchařem Alcronu v Praze

Nejlepším způsobem, jak ukázat perspektivu studijního oboru, je ukázat absolventa školy, který je v dnešní době úspěšný a tvoří tak vzor mladší generaci.

Kampaňový web

Ideální místo, kde zvýraznit nabízené studijní obory a benefity. Kladným dojmem vždy působí i výborní kantoři, úspěšní absolventy či nadějní studenti.