Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 776 167 274,
nebo nám napište zprávu. 

webová prezentace

MERcut

Cílem realizace bylo vytvořit nový atraktivní vzhled webu a umožnit jednoduchou správu obsahu prostřednictvím našeho administračního systému. Nový design jsme postavili na profesionálních fotografiích od Jakuba Viktory, které jsme doplnili o moderní grafické prvky a animace. Výsledná webová prezentace vystupuje z řady a dává jasně najevo, že se společnost řadí mezi špičku v oboru.

Zadavatel

MERcut s.r.o.

Období

Jaro 2017

Tagy

wireframe, webdesign, typografie

odkaz na web

www.mercut.cz

Animované prvky webu

Pro zlepšení zážitku používáme animované prvky, které reaguji na návštěvníkovo chování.

  • Procesy společnosti (Carousel)

    Jednotlivé fáze realizace a poskytované služby jsme na úvodní stránce poskládali do carouselu za sebe. Názorně tak komunikujeme vše, co může společnost nabídnout a jakým způsobem procesy probíhají. Toto řešení zároveň šetří místo a nenutí návštěvníka příliš se na stránce pohybovat nahoru a dolů.

  • Interaktivní mapa (Google Maps)

    Místo pouhého obrázku mapy jsme do patičky webu navrhli Google mapu s upraveným barevným schématem. Mapa tím pádem krásně ladí s okolím a navíc se stává funkčním prvkem. Návštěvník může mapou pohybovat a skrz kliknutí na ikonku si může rovnou naplánovat trasu na dané místo.

  • Formulář pro sběr kontaktů

    V patičce webové prezentace je umístěn formulář s možností zanechat na sebe e-mailovou adresu. Pasivně se tak vytváří databáze kontaktů na obchodní partnery či potenciální zákazníky, se kterou je možné dále pracovat.

Responzivní zobrazení

Webová prezentace se automaticky přizpůsobuje zobrazení na všech mobilních zařízeních.