Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

Redesign webu

MIONKOVO, s.r.o.

Cílem bylo vytvořit pro společnost nové webové stránky, které budou sloužit primárně jako prezentace společnosti při obchodních jednáních. Samotné realizaci webu předcházelo focení prostor a natáčení výrobních procesů, což pro redesign posloužilo jako skvělý podklad.

Zadavatel

MIONKOVO, s.r.o.

Období realizace

Jaro 2018

Tagy

redesign webu, fotografie, video, tvorba loga

odkaz na web

www.mionkovo.cz

 • Vizuální představení společnosti

  Na stránce O nás jsme navrhli interaktivní vizualizaci, která pomocí grafu a tří přepínačů reprezentuje vývoj společnosti od založení až po současnost. 

 • Kreativní galerie produktů

  Pro prezentaci sortimentu výrobků jsme zvolili horizontálně posuvnou galerii fotek. Návštěvník tak nemusí ve stránce dlouze scrollovat a v galerii si prohlédne pouze to, co ho zajímá. Galerie je responzivní a pojme libovolné množství fotografií bez narušení jednoty vzhledu.

 • Interaktivní mapa

  Na stránce s kontakty je umístěna Google mapa s určenou polohou sídla společnosti. Návštěvník si tak může snadno polohu zjistit pohybem v mapě, nebo si rovnou naplánovat trasu na určené místo.

 • Video na pozadí

  Úvodní stránka je obohacena o video smyčku, která představuje několika záběry prostory společnosti a láká ke spuštění videoklipu společnosti.

Kreativní prezentace technologií

Stejně jako pro produkty i pro technologický park jsme zvolili responzivní galerii fotek.

Úvodní strana

V úvodu komunikujeme minimem textu, spíše vizuálně pomocí videa. 

Vizuální prezentace společnosti

Interaktivní vizualizace, která demonstruje vývoj společnosti

Jsme potěšeni službami iCard.cz poskytovanými při tvorbě webových stránek pro naši společnost. Realizace byla kreativní, rychlá a spolehlivá. Nový web působí moderním dojmem, je responzivní, odpovídá našim představám a analýze našich produktů a cílů.

Hicham Yassine​  //  obchodní zástupce