Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

webová prezentace

Orsico

Cílem realizace byl redesign stávající webové prezentace a implementace redakčního systému iCard:CMS. Hlavní funkcí webu je představení společnosti, jejích služeb a fotodokumentace referenčních projektů.

Zadavatel

Ing. Marcel Sedlařík

Období realizace

Podzim 2019

Tagy

webdesign, iCard:CMS

odkaz na web

www.orsico.cz

 • 01

  Vstupní analýza

  Nejprve jsme s klientem určili zadání webové prezentace (cíle prezentace, cílová skupina, rozsah webu) a následně jsme navrhli strukturu stránek a další postup realizace.

 • 02

  Grafický návrh

  Při návrhu vzhledu jsme vycházeli z firemních barev (zelená + černá) a z fotografií referenčních projektů společnosti. Design se zaměřuje především na jednoduchost, přehlednost a komunikaci pomocí fotografií.

 • 03

  Tvorba webu​

  Web je postavený na našem vlastním redakčním systému iCard:CMS, který umožňuje jednoduchou správu obsahu webu ze strany klienta.

Úvodní strana webu

Vzhled úvodní strany je navržen s ohledem na předání základních informací, aby si návštěvník dokázal velmi rychle vytvořit představu o činnosti společnosti.

Vizuální komunikace

U referenčních projektů necháváme prostor především fotografiím, které nejlépe dokáží prezentovat výsledky práce společnosti.

Kreativní galerie referencí

Pro příjemnější procházení referencí je na stránce umístěna navigace, pomocí které je možné filtrovat projekty dle jejich kategorie.

Responzivita

Web se automaticky přizpůsobuje zobrazení na libovolném mobilním zařízení či na monitoru počítače.

Obsah na stránce

Na všech stránkách webu se snažíme kombinovat text s tematickou fotografií.

Přístup a komunikace byla velmi vstřícná, oceňuji kreativitu týmu při sestavení návrhů webu a trpělivost při dodání požadovaných podkladů pro naplnění webu. Rádi budeme s týmem iCard.cz při prezentaci naší společnosti nadále spolupracovat.

Ing. Marcel Sedlařík  //  majitel společnosti