Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

webová prezentace

PumpServis s.r.o.

Realizace nového webu měla za cíl moderním způsobem prezentovat služby společnosti, používané technologie a referenční projekty u nás i v zahraničí. Nově jsou tedy stránky plně responzivní a obsah webu je možné přepnout do angličtiny a ruštiny.

Zadavatel

PumpServis s.r.o.

Období

Léto 2017

Tagy

redesign loga, wireframe, webdesign, typografie

odkaz na web

www.pumpservis.cz

 • Slideshow na úvodní stránce

  Každý slide reprezentuje konkrétní poskytovanou službu a poskytuje tak v úvodu základní představu o společnosti.

 • Kreativní portfolio služeb

  Níže na úvodní stránce se střídají kontrastní barevné bloky, které blíže popisují služby a k nim příslušné technologie či schematické nákresy pro lepší porozumění. Stále jde ovšem pouze o základní informace – podrobněji je služba popsána na podstránce. V případě zobrazení na desktopu je zde navíc i pár nejnovějších referencí v dané oblasti.

 • Prezentace zajímavých projektů

  Pod popisem každé služby se zobrazuje seznam relevantních referenčních projektů. Těmto projektům je vždy věnována samostatná stránka, na níž je umístěn základní popis realizace a fotodokumentace.

 • Formulář pro sběr kontaktů

  Pro ty, které prezentace společnosti zaujala a mají zájem o více informací, je v patičce webové prezentace umístěn formulář s možností zanechat na sebe svoji e-mailovou adresu. Pasivně se tak vytváří databáze kontaktů na obchodní partnery či potenciální zákazníky, se kterou je možné dále pracovat.

Responzivita webu

Nová webová prezentace se přizpůsobuje zobrazení na všech mobilních zařízeních.

Redesign loga

V rámci realizace webu nás klient poprosil o přepracování stávajícího loga se zachováním jeho konceptu.

Referenční projekty

Náhled na stránku se základním popisem realizace a její fotodokumentace.

"Pro tvorbu nových webových stránek jsme si vybrali společnost iCard. Ve výsledku jsme se dočkali stoprocentního nasazení, kreativity, snahy o porozumění firemní taktiky a odborných technologií, díky čemuž bylo vyhověno kladeným požadavkům na maximum. Práce byla profesionální, vstřícná, velmi příjemná a naše webové stránky jsou přehledné, poutavé, zajímavé a propracované do nejmenšího detailu. Společnost iCard můžeme jenom doporučit."

Tomáš Kyselák  //  jednatel společnosti