Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

kampaňový web

Škola s přesahem

Obchodní akademie v Přerově chtěla zlepšit komunikaci se svými potenciálními studenty a zvýšit jejich počet resp. počet podaných přihlášek. Sekundárně pak školu zviditelnit a zvýraznit její vybudovanou prestiž. Jako prostředek pro dosažení těchto cílů jsme zvolili realizaci kampaňového webu, videí a fotografií.

Zadavatel

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Období realizace

Zima 2017

Tagy

webdesign, typografie, fotografie, video, online kampaň

odkaz na web

www.skolaspresahem.cz

 • 01

  Vstupní analýza

  Prvním krokem bylo seznámení se s prostředím školy a hledání příležitostí, kterými škola disponuje. Na základě toho jsme navrhli vhodnou strategii pro realizaci webu a kampaňových videí.

 • 02

  Multimediální obsah

  Video a fotografie jsou nejefektivnější způsob, jak sdělit potřebné informace. Ve videích promlouvají  samotní žáci, učitelé a absolventi.

 • 03

  Kampaňový web

  Web je klíčem k úspěšné kampani. Je zaměřen na konkrétní studijní obory a podporuje tak zájem potenciálního zájemce o studium. Konverzní akcí je zde podání elektronické přihlášky.

 • 04

  Kampaň na sociálních sítích

  Sociální sítě představují prostředí, v němž každodenně tráví svůj čas námi vytipovaná cílová skupina. Díky multimediálnímu obsahu jsme schopni dostat uživatele ze sociálních sítí přímo na kampaňový web. ​

 • 05

  Supervize

  Celý proces je nutné řídit, případně měnit na základě aktuálně situace. Snažíme se za vás online kampaně nejen řídit, ale také přinášet průběžné postřehy, které celkové kampani pomohou.

 • 06

  Vyhodnocení

  Výsledky celé kampaně přinášejí cenná analytická data, současně tyto ukazatele reprezentují výši zájmu o jednotlivé příspěvky. Po dané kampani poskytujeme finální analýzu, včetně doporučení dalšího vývoje.

Motivační videa

Cílem kampaňových videí bylo jednak motivovat zájemce o studium a dále pak představit úspěšné absolventy školy.

SKRYTÝ WIDGET (VÝSLEDKY)
SKRYTÝ WIDGET (TESTIMONIÁL)