Zajímá Vás něco?

Ozvěte se nám.

Informovat se můžete na čísle +420 604 675 156,
nebo nám napište zprávu. 

webová prezentace

Xeronia

Cílem realizace bylo vytvořit vizuálně poutavý web, který bude společnost prezentovat jako odborníky v oblasti interiérových vůní. Vytvořili jsme webové stránky, které dokáží oslovit konkrétní cílové skupiny, představit jim referenční projekty společnosti a nabídnout produkty či poradenství.

Zadavatel

Xeronia trade s.r.o.

Období realizace

Jaro 2019

Tagy

webdesign, typografie, copywriting, iCard:CMS

odkaz na web

www.interierovavune.cz

 • 01

  Analýza a návrh strategie

  Nejprve jsme s klientem stanovili cíle, určili cílové skupiny a následně jsme navrhli vhodnou formu prezentace společnosti a nabízených služeb a produktů.

 • 02

  Tvorba webové prezentace

  Navrhli jsme vzhled a vytvořili webovou prezentaci. Web je postavený na našem redakčním systému ICARD:CMS, který umožňuje jednoduchou správu obsahu webu.

 • 03

  Copywriting

  Ve spolupráci s klientem jsme vytvořili poutavé texty s cílem zaujmout návštěvníka a seznámit ho s problematikou výběru interiérové vůně.

 • 04

  Multimediální obsah

  V další fázi realizace pracujeme na tvorbě video klipů podporujících filozofii webu.

Referenční projekty

Klíčovým prostředkem k získání důvěry návštěvníka jsou referenční projekty, které jednoduchou formou popisují způsob možné spolupráce.

Cílové skupiny

Pro oslovení konkrétních cílových skupin na úvodní straně používáme minimalistické bloky kombinující tématickou fotografii s krátkým odstavcem.