Benedental

Naším úkolem bylo navrhnout moderní webovou prezentaci nově zrekonstruovaného dentálního centra v srdci Uherského Hradiště. Design je doplněn videem na pozadí a fotografiemi z naší produkce.

Období realizace
2023
Klient
MDDr. Zdeněk Zion
Předmět realizace
web design, fotografie, video, animace, iCARD:CMS
Odkaz na web

Jednostránkový web

Všechny informace jsou obsaženy na jedné stránce, ve které usnadňuje orientaci navigační panel - ten po kliknutí na odkaz odroluje na příslušnpou sekci.


Nabídka služeb

Každá ikona je pečlivě navržena s ohledem na estetiku, srozumitelnost a snadnou identifikaci služeb, které Benedental poskytuje.

Tým profesionálů

Sekce s profilovými fotografiemi personálu v podobě slideru představuje potenciálním klientům početný tým dentálního centra Benedental.


Animace

Uživatelský zážitek jsme vylepšili animacemi při načítání webu a při interakcích se stránkou (rolování, pohyb myši a klikání).

Kreativní layout

Fotogalerie a interaktivní Google mapa je navržena v podobě vizuálně atraktivní gridy. Fotky lze po rozkliknutí procházet ve větším rozměru.


Responzivita a použitelnost

Vzhled i výkon webu je optimalizovaný pro zobrazení na libovolném displeji počítače, tabletu či mobilního telefonu.

 1. Úvodní setkání

  První fáze realizace začaíná pochopením potřeb a cílů klienta. Na základě úvodního setkání jsme stanovili harmonogram realizace a strategii, která zajistí, že každý krok projektu bude směřovat k dosažení maximální efektivity a spokojenosti klienta.

 2. Design webu

  Další fází byla tvorba esteticky přitažlivého a funkčního designu webu, který nejen osloví návštěvníky, ale také reflektuje profesionální přístup dentálního centra Benedental. Každý detail je pečlivě promyšlen a design je vytvořen s ohledem na optimální uživatelskou zkušenost jak na stolním počítači, tak na mobilních zařízeních.

 3. Produkce fotografií

  S ohledem na důležitost vizuálního obsahu jsme se zaměřili na produkci kvalitních fotografií. Profesionální fotografie interiéru, exteriéru a profilové fotografie týmu odborníků zachycují příjemné prostředí centra a odbornost personálu.

 4. Produkce videa

  Pro živý a poutavý první dojem jsme vytvořili video, které zaujme návštěvníky ihned po příchodu na web. Dynamické a profesionálně vyrobené video představuje Benedental jako moderní a inovativní dentální centrum.

 5. Kódování a implementace

  S využitím moderních technologií a našich zkušeností jsme nakódovali web dle schváleného grafického návrhu a integrovali redakční systém iCARD:CMS, který umožňuje extrémně snadnou správu obsahu webu.

 6. Finalizace

  Závěrem jsme pečlivě zkontrolovali všechny detaily, otestovali, zda vše funguje dle očekávání a spustili jsme web na doméně klienta.