Klub kultury Uherské Hradiště

Cílem bylo předefinovat vizuální styl organizace, stanovit použití barev, typografii a vytvořit atraktivní design webové prezentace s důrazem na přehlednou prezentaci pořádaných událostí. Velkou roli při návrhu hrála práce s fotografiemi a ikonami.

Období realizace
2020
Klient
Klub kultury Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Předmět realizace
web design, UX, typografie, ikony, iCARD:CMS
Odkaz na web
  1. Vstupní analýza

    Nejprve jsme s klientem určili zadání webové prezentace (nedostatky předešlého webu, cíle prezentace, cílové skupiny, rozsah webu) a následně jsme navrhli strukturu stránek a další postup realizace.

  2. Grafický návrh

    Pilířem vizuálního stylu bylo použití tmavého pozadí v kombinaci se zlatou a vínovou barvou pro docílení elegantního dojmu. Design dává prostor nejen důležitým informacím obsažených v textu ale i tematickým fotografiím. Požadavkem bylo především zajistit jednoduchost a přehlednost.

  3. Tvorba webu​

    Web je postavený na našem vlastním redakčním systému iCard:CMS, pomocí kterého si může klient velice jednoduše spravovat obsah webu.

Úvodní landing page

Vstupní stránka obsahuje bloky seřazené dle priority s odkazy na nejpodstatnější sekce webu.

Stránka události

Rozložení stránky je paralelou události v kalendáři. V záhlaví jsou přehledně umístěny všechny důležité informace.

Responzivita

Vzhled webu je uzpůsoben zobrazení na libovolném počítači či mobilním zařízení.

Elegance a přehlednost

Každá sekce webu je navržena tak, aby optimálním způsobem komunikovala potřebné informace a zároveň působila příjemným dojem.

"V týmu iCARD GROUP jsou pro mě osobnosti, které vědí, co dělají. Spolupráce s nimi je spoluprací s profesionály, kteří jsou v prostředí webu jako doma, porozumí vašemu obsahu a dají mu tu správnou formu.

Nejvíce oceňujeme momenty, kdy potřebujeme stránky přizpůsobit na míru. Jednoduše popíšeme svými slovy, co se nám nezdá a jak chceme, aby vše fungovalo. Tým se maximálně snaží o pochopení naší potřeby, naleznou vždy vhodné řešení, upraví nebo vytvoří co je třeba a ještě nám vše vysvětlí buď osobně, e-mailem, nebo pomocí videonávodu. Nic u nich není problém a vše jako by přinášeli přímo před vás na stříbrném podnose."

Mgr. Markéta Macháčková
Klub kultury Uherské Hradiště
Co o nás řekl klient: